ZWROTY

Na zwrot towaru mają Państwo 14 dni od daty otrzymania paczki od kuriera. Towar zwracany jest na koszt kupującego na adres:

Firma J&K Rzepecki Jarosław
Długa 54
97-200 Wąwał

>>> POBIERZ FORMULARZ ZWROTU TOWARU W FORMACIE PDF <<<

Zwracany towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania i musi posiadać komplet fabrycznych metek. Warunkiem zwrotu towaru jest paragon (lub faktura VAT), który zawsze otrzymują Państwo w paczce. Szczegółowe informacje związane ze zwrotem towaru opisane są w zakładce Regulamin/

Do paczki zwrotnej prosimy dołożyć napisane odręcznie lub wydrukowany i wypełniony formularz odstąpienia od umowy. Zwrot prosimy odsyłać kurierem. Nie ma możliwości odbioru z Poczty Polskiej.

REKLAMACJE

Produkty posiadają gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski. Przed odesłaniem produktu do reklamacji, prosimy skontaktować się z naszą firmą . Nie uznajemy reklamacji w przypadku wad powstałych podczas niewłaściwego użytkowania produktu, oraz uszkodzeń mechanicznych powstałych z winy klienta i niewłaściwego prania. Przepisy prania umieszczone są na etykiecie dołączonej do produktu. W przypadku reklamacji towaru (wadliwy towar, niewłaściwy model, lub kolor) prosimy o kontakt przed odesłaniem towaru. Reklamacje rozpatrujemy do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Jeśli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zwracamy całkowity koszt przesyłek w dwie strony + cena towaru, lub wymieniamy towar na właściwy na nasz koszt. Towar należy odesłać w nienaruszonym stanie wraz z metką i koniecznie z paragonem (fakturą).

WYMIANY

Istnieje możliwość wymiany towaru na inny model, kolor, lub rozmiar. Na wymianę towaru mają Państwo 14 dni od daty otrzymania paczki. Koszt przesyłek pokrywa kupujący (wyjątkiem jest sytuacja gdy wymiana następuje z naszej winy). Pieniądze na następną wysyłkę kurierską prosimy wkładać bezpośrednio do paczki, lub wpłacać na konto bankowe. Jeżeli chcą Państwo wymienić towar na inny model, należy uwzględnić różnicę cenową obu modeli (dodać, lub odjąć od kosztów
zwrotnej przesyłki)